telefony

Firma Auto-Trans działa na rynku od 1996 roku, ściśle współpracując z ETP Europe Italy oraz MAJORSELL ENGLAND. Oferujemy Państwu pełen asortyment turbosprężarek i sprężarek powietrza do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, agregatów prądotwórczych, maszyn budowlanych, jak również do maszyn rolniczych.

autotrans budynek z zewnatrz 2018 v2

Posiadamy sklep firmowy w Żyrardowie, oraz punkty dystrybucji w kraju w Rudzie Strawczyńskiej k/Kielc, Rybniku, Krakowie, Paczółtowicach k/Olkusza, jak również za granicą w NIEMCZECH, Kaliningradzie jak i na Słowacji. Znajdą tam Państwo duży wybór nowych, naprawionych oraz montowanych na nowych środkach turbosprężarek, oraz sprężarek powietrza. Można zostawić również swoją uszkodzoną turbosprężarkę, sprężarkę powietrza do naprawy, a kurier dostarczy ją do nas.

Nasze certyfikaty:

Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez pracowników, naszej frmie udało się zdobyć uznanie i zaufanie potwierdzone wieloma certyfikatami znaczących producentów takich jak Majorsell England czy ETP Europe Italy.

Dbając o najwyższą jakośc naszych usług, używamy tylko i wyłącznie sertyfikowanego sprzętu:

 

 

Serwis ETP 
Europe-Italy
Majorsell England


Używamy części europejskich